Nové kurzy 2017

Nové kurzy 2017

7.9.2017
Připravili jsme pro vás nové kurzy s Mgr. Jan Horeckým, Ph.D. na sezónu podzim 2017.

Školení DPH s dárkem!

Školení DPH s dárkem!

4.5.2017
Každý z nás se s touto daní setkává denně. Platíme ji téměř při každém nákupu, schováváme kvůli ní účtenky a kontrolujeme jejich správnost. Vy účetní a daňaři navíc o dani z přidané hodnoty účtujete, sestavujete záznamní povinnost, podáváte daňové přiznání, souhrnné hlášení, výpisy z evidence jako odběratelé nebo jako dodavatelé. A navíc je to daň, … číst více.

Věrnostní karty a školení ZDARMA!

Věrnostní karty a školení ZDARMA!

5.4.2017
Sbírejte razítka do vaší věrnostní karty a získejte školení ZDARMA! Novinka! Od 10.4.2017 začínáme vydávat pro VŠECHNY účastníky a účastnice našich kurzů VĚRNOSTNÍ KARTY. Chceme vás odměnit za to, že navštěvujete naše semináře, prohlubujete si vědomosti a znalosti v personalistice, účetnictví, daních a v dalších oblastech, ve kterých pořádáme vzdělávací semináře a kurzy. Systém je jednoduchý. Věrnostní kartu si vyžádejte osobně … číst více.

Velká Novela zákoníku práce 2017

Velká Novela zákoníku práce 2017

1.3.2017
V Parlamentu ČR se momentálně projednává rozsáhlá novela zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, v platném znění (dále jen „ZP“). Novela zavádí mimo jiné radikální změny v právní úpravě práce z domova, mezi navrhovanými změnami je však i zavedení povinnosti zaměstnavatelů předcházet stresu spojeného s prací či rizikům násilí a obtěžování na pracovišti. Pokud ji schválí Parlament, měla by nabýt účinnosti v červenci … číst více.