Kurzy DPH

Kurzy, semináře DPH


Pomůžeme vám zorientovat s v oblasti DPH. Potřebujete pro výkon vaší profese dokonalé znalosti DPH? Hledáte daňové novinky, které vám pomohou v práci? Pak se přihlaste na některý z kurzů DPH, které pro vás v pravidelných intervalech nabízíme. Kategorie „kurzy DPH“ je specificky určena pro zájemce o problematiku daňové agendy (účetní, daňové poradce, finanční ředitele apod.). Do kategorie „kurzy DPH“ neustále doplňujeme nové kurzy a semináře, abychom reflektovali nová legislativní nařízení i individuální požadavky zájemců o školení DPH.

Vzdělávání v oblasti DPH je určeno jak pro jednotlivce, tak i pro firmy a instituce. Prostory i koncepci školení přizpůsobíme co nejvíce požadavkům školené skupiny.

Novela zákona o EET a související změny u DPH v roce 2020
28.02.2020
Kde: Hotel Staré Časy, Pardubice
Lektor: Tomáš Líbal
Zobrazit více
DPH v EU a třetích zemích - Změny v DPH platné k 1.4.2020
16.04.2020
Kde: Hotel Staré Časy, Pardubice
Lektor: JUDr. Svatopluk Galočík
Zobrazit více
Dvoudenní kurz DPH v EU a třetích zemích, včetně příkladů z praxe - Změny v DPH platné k 1.4.2020
16.04.2020 - 17.04.2020
Kde: Hotel Staré Časy, Pardubice
Lektor: JUDr. Svatopluk Galočík
Zobrazit více
Kurz DPH pro začátečníky
27.05.2020
Kde: Městské Lázně - Hradec Králové, Hradec Králové
Lektor: Mgr. Veronika Bakešová
Zobrazit více

Pokud v aktuální nabídce kategorie „kurzy DPH“ nenajdete odpovídající seminář, pak nás kontaktujte s dotazem na jeho uspořádání. Je velmi pravděpodobné, že takovýto kurz máme již v přípravě, nebo pouze není aktuálně otevřen. Zajistíme pro vás odpovídající vzdělávání na míru, stačí se s námi domluvit o podobě kurzu DPH.

kurzy DPH Pardubice

---------------------------------

Tematické označení kategorie: kurzy DPH, seminář DPH, vzdělávání DPH, kurzy Daň z přidané hodnoty, seminář Daň z přidané hodnoty.