Mzdové účetnictví - kurzy mzdové účetnictví, kurzy mzdového účetnictví

Mzdové účetnictví

Kurzy mzdového účetnictví

Zlepšete své praktické znalosti mzdového účetnictví. Orientujte se v novinkách a nechte si poradit od zkušených profesionálů. Pomohou vám naše kurzy. Kategorie „kurzy mzdové účetnictví“ je určena pro zájemce o problematiku mzdové agendy (pro mzdové účetní, vedoucí účetní apod.). Do kategorie „kurzy mzdové účetnictví“ neustále doplňujeme nové kurzy a semináře, abychom Vám poskytli co nejvíce možností, jak se v této oblasti proškolit na maximum. Pořádáme i rekvalifikační kurzy mzdového účetnictví, které hradí příslušný úřad práce. Využijte znalostí našich zkušených lektorů. Mzdová agenda pro vás bude hračkou. Naučíme Vás celou agendu od základů až po složitější případy. 

Kurzy mzdového účetnictví jsou pořádány v moderních výukových prostorách s veškerým doplňkovým servisem. Jsme schopni uspořádat kurzy mzdového účetnictví jak pro malou skupinku jednotlivců, tak i pro firmy, které si mohou zadat konkrétní specifickou tematiku z oblasti mzdového účetnictví, kterou by rádi pro své zaměstnance odškolili

Zahraniční mzdový speciál podzim 2024 ****
25.09.2024 - 02.10.2024
Kde: Abora Catarina by Lopesan Hotels ****, San Bartolomé de Tirajana 1
Lektor: Ing. Tomáš Smutný
Zobrazit více

Možná témata pro školení mzdového účetnictví

  •  výpočet mzdy,
  •  problematika dovolených,
  •  náhrady,
  •  exekuční příkazy a jiné povinné srážky ze mzdy,
  •  zdravotní a sociální pojištění,
  •  pracovní neschopnost,
  •  daň z příjmů,
  •  aktuální znění Zákoníku práce

Řešíte specifičtější téma kurzu? Jestliže v aktuální nabídce kategorie „kurzy mzdového účetnictví“ nenajdete odpovídající školení, pak nás kontaktujte s požadavkem na jeho uspořádání. Je velmi pravděpodobné, že takovýto kurz máme již v přípravě, nebo pouze není aktuálně otevřen. Zařídíme pro vás odpovídající vzdělávání na míru, stačí se s námi domluvit o podobě kurzu mzdového účetnictví.

kurzy mzdové účetnictví Pardubice

---------------------------------

Tematické označení kategorie: kurzy mzdového účetnictví, účetní kurzy, kurzy pro mzdové účetní, semináře pro mzdové účetní, školení mzdové účetnictví.