Daňové kurzy - kurzy daně

Daňové kurzy

Semináře – kurzy daně

Vyberte si svůj ideální seminář z daňové oblasti. Kategorie „kurzy DANĚ“ je určena pro zájemce o problematiku daňové agendy. Seminář „DANĚ“ poskytuje potřebné vzdělání pro finanční manažery, daňové poradce, auditory, účetní, mzdové účetní a pro všechny, kteří se o danou problematiku zajímají. Rozšiřte své profesní znalosti díky nabídce našich kurzů.


Proškolí Vás opravdoví odborníci s dlouholetou zkušeností v daném oboru. Veškeré daňové semináře školí vstřícní profesionálové s mnoholetou praxí. Do kategorie „kurzy DANĚ“ neustále doplňujeme nové kurzy a semináře. Pokud tedy nenajdete kurz vhodný právě pro vás, pak pravidelně sledujte tuto kategorii, nebo nás kontaktujte a zeptejte se na konkrétní daňový kurz.

Daňový a účetní profesionál 2022, novinky roku 2023 na zámku
29.11.2022 - 01.12.2022
Kde: Zámek Valeč, Valeč
Lektoři: Ing. Jana Pilátová, Ing. Petr Kout CSc., Ing. Roman Škaloud
Zobrazit více
DPH v tuzemsku v praxi roku 2022, včetně příkladů a problémových okruhů
13.12.2022
Kde: Školící prostory InAkademia s.r.o., Pardubice
Lektor: Ing. Roman Škaloud
Zobrazit více
Sataya Resort Marsa Alam *****
23.02.2023 - 02.03.2023
Kde: Sataya Resort Marsa Alam *****
Lektor: Květoslava Novotná
Zobrazit více

Jestliže v aktuální nabídce kategorie „kurzy Daně“ nenajdete odpovídající seminář, pak nás oslovte s požadavkem na jeho uspořádání. Je velmi pravděpodobné, že takovýto kurz máme již v přípravě, nebo pouze není aktuálně otevřen. Zajistíme pro vás odpovídající vzdělávání na míru, stačí se s námi domluvit o podobě daňového kurzu.

 

kurzy daně Pardubice

---------------------------------

Tematické označení kategorie: kurzy DPH, seminář DPH, vzdělávání DPH, kurzy Daň z přidané hodnoty, seminář Daň z přidané hodnoty.