Personalistika

Školení personalistika – kurzy personalistiky

Staňte se opravdovým odborníkem na personalistiku. Kategorie „kurzy personalistiky“ je určena pro zájemce o problematiku personální agendy (personalisty, vedoucí pracovníky, náborové pracovníky, top management). Do kategorie „kurzy personalistiky“ se snažíme průběžně doplňovat nové kurzy a školení, a připravujeme pro firmy i jednotlivce taktéž školení personalistiky na míru. Stačí se s námi spojit a dohodnout přesný rámec takovéhoto školení. Naši odborní školitelé jsou opravdovými specialisty na personalistiku – rádi vám fundovaně zodpoví dotazy z praxe a osvětlí problematická úskalí personální agendy.

Častá témata řešená v rámci kurzů personalistiky:

  •  Srážky ze mzdy, exekuce, insolvence zaměstnance.
  •  Cestovní náhrady dle právních předpisů v rámci států EU.
  •  Důchodové pojištění.
  •  Pracovní doba, překážky v práci, dovolené a náhrady mzdy.
  •  Vznik, změny, zánik pracovního poměru, pravidla jednotlivých forem pracovního poměru apod.
  •  Aktuální znění zákoníku práce a aplikace pro personální agendu.

 

Školení personalistiky jsou určená jak pro firmy, tak i pro jednotlivce, kteří pracují jako personalisté, nebo se o tuto práci uchází. Vhodnou cestou pro získání potřebné kvalifikace, je absolvování kurzu personalistiky ve formě rekvalifikačního vzdělávání, které hradí místně příslušný úřad práce.


Pokud v kategorii „školení personalistika“ nenajdete vhodný kurz personalistiky, pak nás kontaktujte s dotazem na jeho uspořádání. Je velmi pravděpodobné, že podobný kurz připravujeme, nebo pouze není aktuálně otevřen.

kurzy personalistiky Pardubice

 

---------------------------------

Téma stránky: kurzy personalistiky, kurzy pro personalisty, semináře pro personalisty, školení personalistika, seminář personalistika, školení personalistika.